Przedsiębiorstwo Projektowania i Wykonawstwa Robót Elektrycznych "JAN" Sędek Spółka Jawna Informacje o Firmie "JAN" Sędek Aktualności Oferta Firmy "JAN" Sędek Realizacje Firmy "JAN" Sędek Podmioty współpracujące z Firmą "JAN" Sędek Galeria realizacji Firmy "JAN" Sędek Oferty pracy Firmy "JAN" Sędek Kwestionariusz osobowy Jan Sędek Racing Team Kontakt Dane teleadresowe Formularz kontaktowy Jak do nas dojechać Poleć znajomym Certyfikat jakości ISO 9001:2000 Wyszukaj

poprzednie zdjęcie następne zdjęcie zamknij
Informacja


aktualności
cofnij wersja do druku

Zespół Mieszkoniowy Wielorodzinny "Melody Park" w Warszawie - prace rozpoczęte

Od początku sierpnia realizujemy kontrakt dla WARBUD S.A., p.n. Zespół Mieszkoniowy Wielorodzinny "Melody Park" z Garażem Podziemnym i Usługami na Parterze w Warszawie przy ul. Puławskiej 257. Jest to zespół apartamentowy składający sie z czterech niezależnych budynków połączonych garażem podziemnym. Inwestorem jest Marvipol Development. Zakres realizowanych przez nas prac obejmuje wykonanie zewnętrznych i wewnętrznych instalacji elektrycznych. Termin realizacji kończy sie 14.08.2009.


Audit recertyfikacyjny

Firma "JAN" -Sędek, od 6 lat posiada certyfikat TUV, w zakresie projektowania, wykonawtswa i montażu sieci, instalacji i urzżdzeń elektroenergetycznych, potwierdzajacy spełnienie wymagań norm ISO 9001:2000. W dniach 28-29.04.2008r. w naszej firmie odbył się kolejny audit recertyfikacyjny. Auditorem był Pan Jerzy Seifert - auditor TUV NORD Sp. z o.o. Podczas auditu nie stwierdzono niezgodności, co oznacza że wprowadzony i stosowany System Zarządzania Jakością w firmie odpowiada wymaganiom normy i ważność certyfikatu przedłuża się na kolejne 3 lata.
realizacje
kontakt
Przedsiębiorstwo Projektowania i Wykonawstwa Robót Elektrycznych
"JAN" - Sędek Spółka Jawna

Ul. Łódzka 209
25-658 Kielce

Tel.: 041 346 06 12
Fax: 041 346 06 21

E-mail:
Copyrights © 2012 PPiWRE "JAN" - Sędek Spółka Jawna